Samtaler føresette februar 2020

Vi inviterer føresette til samtaler ved Ål vidaregåande skole onsdag 19.02.20

Vi sender også ut invitasjon via sms. 

Du/de som føresett må svare på e-post til kontaktlærar innan onsdag 12.02.20.

Sjå oversikt med e-postadresser nedanfor. I e-posten til kontaktlærar er det viktig at du:

1. Skriv namnet på eleven

2. Skriv opp ønske om tidspunkt onsdag 19.02.20 for samtale med kontaktlærar

3. Skriv opp eventuelle ønske om samtaler med andre faglærarar, rådgjevar eller   avdelingsleiar

Så raskt som mogleg etter påmeldingsfristen vil kontaktlærar laga ein tidsplan for samtalene.  Du blir kontakta ift tidspunkt og stad/rom for samtale/samtalene.

Dersom det ikkje er mogleg for deg/dykk å møte 19.02.20, ber du i e-posten til kontaktlærar om ein alternativ dag, evt. samtale på telefon.

 

1BAA

Vg1 Bygg og anleggsteknikk

Morgan Slåtto

morgan....@bfk.no

1BAB

Vg1 Bygg og anleggsteknikk

Geir Nikolaisen

geir.nik...@bfk.no

1ELA

Vg1 Elektrofag

Bjørn Hilde Tveitan

bjorn.hild...@bfk.no

1HSA

Vg1 Helse og sosialfag

Ida Marie Holen

ida.mari...@bfk.no

1HSB

Vg1 Helse og sosialfag

Vikar for Karin Skaret Støvik: Aud Løstegård

aud.maria.solb...@bfk.no

1SSA

Vg1 Service og samferdsel

Gro Torpe

gro.t...@bfk.no

1TPA

Vg1 Teknikk og industrell produksjon

Truls Sverd

truls....@bfk.no

1TPB

Vg1 Teknikk og industrell produksjon

Arild Aasen

arild....@bfk.no

2BUA

Vg2 Barne- og ungdomsarbeiderfag

Tonje Dahl

tonje...@bfk.no

2BYA

Vg2 Byggteknikk

Kjell Einar Bie

kjell...@bfk.no

2ELA

Vg2 Elenergi

Vikar for Clarence Solheim: Jens Romslo

Jens.r...@bfk.no

2HFA

Vg2 Helsefagarbeider

Mette Englund

mette.e...@bfk.no

2ITA

Vg2 Industriteknologi

Stig Boholm

Stig.B...@bfk.no

2KJA

Vg2 Kjøretøy

Tor Olav Sviggum

Tor.Olav...@bfk.no

0KOMB

Kombinasjonsklasse

Ranveig Hille

ranveig...@bfk.no

2SSA

Vg2 Salg, service og sikkerhet

Jostein Heia

jostei...@bfk.no

2LRA

Vg2 Lærlinger

Anders Eide

anders...@bfk.no

3PBA

Vg3 Påbygg. gen. studiekompetanse

Astrid Thon

Terje Danielsen

astrid.woxen.thon@bfk.no
terje.da...@bfk.no

2 ANA Vg 2 Anleggsteknikk Tom Henning Landsrud

tom.hennin...@bfk.no

 


Publisert 10. januar 2020, oppdatert 13. februar 2020.