Samtaler med foresatte høsten 2018

Vi inviterer med dette til samtaler med foresatte her ved Ål vidaregåande skole onsdag 7.november 2018.

http://twitter.com/buskerudfoldfylke https://www.facebook.com/buskerudfylkeskommune http://plus.google.com

Vi viser til invitasjon du har mottatt på SMS. Du som foresatt svarer med e-post til kontaktlærer innen onsdag 31.oktober kl 15 00. Se klasseliste med e-postadresser nedenfor.

I e-posten er det viktig at du setter opp ønsket tidspunkt for samtale med kontaktlærer. Sett også opp ønske om eventuelle andre lærere/rådgiver/avdelingsledere som du ønsker å snakke med.

Pass på at du skriver navnet på eleven i e-posten.

1BAA

Vg1 Bygg og anleggsteknikk

Morgan Slåtto

morgan....@bfk.no

1BAB

Vg1 Bygg og anleggsteknikk

Geir Nikolaisen

geir.nik...@bfk.no

1ELA

Vg1 Elektrofag

Jens Romslo

jens.r...@bfk.no

1HSA

Vg1 Helse og sosialfag

Ida Marie Holen

ida.mari...@bfk.no

1HSB

Vg1 Helse og sosialfag

Karin Støvik

karin.skar...@bfk.no

1SSA

Vg1 Service og samferdsel

Gro Torpe

gro.t...@bfk.no

1TPA

Vg1 Teknikk og industrell produksjon

Truls Sverd

truls....@bfk.no

1TPB

Vg1 Teknikk og industrell produksjon

Arild Aasen

arild....@bfk.no

2ANA

Vg2 Anleggsteknikk

Torleif Gullhagen torleif.g...@bfk.no

2BUA

Vg2 Barne- og ungdomsarbeiderfag

Tonje Dahl

tonje...@bfk.no

2BYA

Vg2 Byggteknikk

Kjell Einar Bie

kjell...@bfk.no

2ELA

Vg2 Elenergi

Clarence Solheim

clarence-fr...@bfk.no

2HFA

Vg2 Helsefagarbeider

Mette Englund

mette.e...@bfk.no

2ITA

Vg2 Industriteknologi

Stig Boholm

Stig.B...@bfk.no

2KJA

Vg2 Kjøretøy

Tor Olav Sviggum

Tor.Olav...@bfk.no

2SSA

Vg2 Salg, service og sikkerhet

Heidi Friis

heidi....@bfk.no

2LRA

Vg2 Lærlinger

Anders Ilsøy

anders...@bfk.no

3PBA

Vg3 Påbygg. gen. studiekompetanse

Astrid W. Thoen

Terje Danielsen

astrid.wo...@bfk.no
terje.da...@bfk.no


Publisert 24. oktober 2018, oppdatert 24. oktober 2018.