Foreldresamtaler vinteren 2018

Vi vil med dette invitere foresatte til foreldresamtaler her ved Ål vidaregåande skole onsdag 31. januar.

http://twitter.com/buskerudfoldfylke https://www.facebook.com/buskerudfylkeskommune http://plus.google.com

Vi sender også ut innkalling via sms, og du som foresatt svarer på e-post til kontaktlærer innen onsdag 24.januar kl 15 00.

Se oversikt med e-postadresser nedenfor. Du vil også få e-postadressen til kontaktlærer i telefonmeldingen.

I mailen til kontaktlærer er det viktig at du:

1. Skriver navnet på eleven

2. Skriver opp ønske om tidspunkt for samtalen med kontaktlærer.

3. Skriver opp eventuelle ønsker om samtaler med andre faglærere,rådgiver eller   avdelingsleder.

Så raskt som mulig etter påmeldingsfristen vil kontaktlærer lage en tidsplan for samtalene og du blir kontaktet for å få vite tidspunkt og sted (rom) for samtalen(e)

 

1BAA

Vg1 Bygg og anleggsteknikk

Morgan Slåtto

morgan....@bfk.no

1BAB

Vg1 Bygg og anleggsteknikk

Geir Nikolaisen

geir.nik...@bfk.no

1ELA

Vg1 Elektrofag

Jens Romslo

jens.r...@bfk.no

1HSA

Vg1 Helse og sosialfag

Kristin Barlaug

kristin....@bfk.no

1HSB

Vg1 Helse og sosialfag

Ida Marie Holen

ida.h...@bfk.no

1SSA

Vg1 Service og samferdsel

Jostein Heia

Jostei...@bfk.no

1TPA

Vg1 Teknikk og industrell produksjon

Truls Sverd

truls....@bfk.no

1TPB

Vg1 Teknikk og industrell produksjon

Arild Aasen

arild....@bfk.no

2BUA

Vg2 Barne- og ungdomsarbeiderfag

Tonje Dahl

tonje...@bfk.no

2BYA

Vg2 Byggteknikk

Kjell Einar Bie

kjell...@bfk.no

2ELA

Vg2 Elenergi

Clarence Solheim

clarence-fr...@bfk.no

2HFA

Vg2 Helsefagarbeider

Mette Englund

mette.e...@bfk.no

2ITA

Vg2 Industriteknologi

Stig Boholm

Stig.B...@bfk.no

2KJA

Vg2 Kjøretøy

Tor Olav Sviggum

Tor.Olav...@bfk.no

2LGA

Vg2 Landbruk og gartnernæring

Tom landsrud

tom.la...@bfk.no

2SSA

Vg2 Salg, service og sikkerhet

Heidi Friis

heidi....@bfk.no

2LRA

Vg2 Lærlinger

Anders Ilsøy

anders...@bfk.no

3PBA

Vg3 Påbygg. gen. studiekompetanse

Kenneth Nygaard

Terje Danielsen

kenneth....@bfk.no
terje.da...@bfk.no


Publisert 10. januar 2018, oppdatert 29. august 2018.