Kontaktlærere 2019-2020

Kontaktlærere kan treffes på e-postadressen eller ved å ringe skolen sentralbord (32084500) og spørre etter læreren.

BAA

Vg1 Bygg og anleggsteknikk

Morgan Slåtto

morgan....@bfk.no

1BAB

Vg1 Bygg og anleggsteknikk

Geir Nikolaisen

geir.nik...@bfk.no

1ELA

Vg1 Elektrofag

Bjørn Hilde Tveitan

bjorn.hild...@bfk.no

1HSA

Vg1 Helse og sosialfag

Ida Marie Holen

ida.mari...@bfk.no

1HSB

Vg1 Helse og sosialfag

Karin Skaret Støvik

karin.skar...@bfk.no

1SSA

Vg1 Service og samferdsel

Gro Torpe

gro.t...@bfk.no

1TPA

Vg1 Teknikk og industrell produksjon

Truls Marius Sverd

truls....@bfk.no

1TPB

Vg1 Teknikk og industrell produksjon

Arild Aasen

arild....@bfk.no

2ANA

Vg2 Anleggsteknikk

Tom Henning Landsrud tom.hennin...@bfk.no

2BUA

Vg2 Barne- og ungdomsarbeiderfag

Tonje Dahl

tonje...@bfk.no

2BYA

Vg2 Byggteknikk

Kjell Einar Bie

kjell...@bfk.no

2ELA

Vg2 Elenergi

Clarence-Frode Solheim

clarence-fr...@bfk.no

2HFA

Vg2 Helsefagarbeider

Mette Englund

mette.e...@bfk.no

2ITA

Vg2 Industriteknologi

Stig Boholm

Stig.B...@bfk.no

2KJA

Vg2 Kjøretøy

Tor Olav Sviggum

Tor.Olav...@bfk.no

2SSA

Vg2 Salg, service og sikkerhet

Jostein Heia

jostei...@bfk.no

2LRA

Vg2 Lærlinger

Anders Eide 

anders...@bfk.no

3PBA

Vg3 Påbygg. gen. studiekompetanse

Astrid W. Thoen

Terje Danielsen

astrid.wo...@bfk.no
terje.da...@bfk.no

0KOM Kombinasjonsklasse Ranveig Hille ranveig...@bfk.no
7HFA Helsefagarbeider Margit Jordet margit....@bfk.no
9AKT Aktiv mot læreplass Anders Eide anders...@bfk.no

Publisert 13. september 2012, oppdatert 17. september 2019.