Viser 14 ansatte fra Personalavdelingen

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Vegar Arndal Etatsjef Personalavdelingen Personalavdeling Send e-post til Vegar.Arndal@bfk.no
Heena Chaudhry Lærling Personalavdelingen PERS HR-Lærlingetilskudd Send e-post til Heena.Chaudhry@bfk.no
Saima Choudhry Konsulent Personalavdelingen Personalstøtte Send e-post til Saima.Choudhry@bfk.no
Anne Lise Søgnen Heien Rådgiver Personalavdelingen Personalforvaltning Send e-post til Anne.Lise.Sognen.Heien@bfk.no
Olaf Rune Kjenner Saksbehandler Personalavdelingen Personalforvaltning Send e-post til Olaf.Rune.Kjenner@bfk.no
Julie Kvaløy Rådgiver personalavdelingen BFK Personalavdelingen Personalstøtte Send e-post til Julie.Kvaloy@bfk.no
Trude Langvasbråten Rådgiver Personalavdelingen Personalstøtte Send e-post til Trude.Langvasbraten@bfk.no
Mau Van Le Saksbehandler Personalavdelingen Personalforvaltning Send e-post til Mau.Van.Le@bfk.no
Line Lillebuen Rådgiver Personalavdelingen Personalstøtte Send e-post til line.lillebuen@bfk.no
Lars Geir Mortensen Forhandlingsleder Personalavdelingen Personalforvaltning Send e-post til Lars.Geir.Mortensen@bfk.no
Siri Willstrøm Nilsen HR-rådgiver Personalavdelingen Personalstøtte Send e-post til Siri.Willstrom.Nilsen@bfk.no
Mette Røine konsulent Personalavdelingen Personalforvaltning Send e-post til Mette.Roine@bfk.no
Fatma Siddique Lærling Personalavdelingen For gruppen G-102000-Personalenhet Send e-post til Fatma.Siddique@bfk.no
Ingvild Bellen Wear Rådgiver Personalavdelingen PERS HR-Lærlingetilskudd Send e-post til ingvild.wear@bfk.no